Katedra organické chemie » 6. dubna 2020

Denní archiv: 6. dubna 2020

Možný scénář studia po COVID-19

Přinášíme vám možnou variantu organizace studia po ukončení karantéty. Upozorňujeme, že vše je nejisté a závisí na vývoji pandemie. Sledujte proto webové stránky katedry i univerzitní, kde vznikla speciální stránka https://www.upol.cz/covid-19/

Termíny stanovené fakultně:

Výuka v letním semestru 2019/2020 se prodlouží do 12. června 2020.

Mezní termín pro splnění studijních povinností pro absolventské ročníky se prodlouží do 31. května 2020.

Mezní termín pro splnění studijních povinností pro neabsolventské ročníky se prodlouží do 15. září 2020.

Zkouškové období bude prodlouženo do mezního termínu splnění studijních povinností, tj. do 15. září 2020.

Konkrétní termíny jsou v kompetenci pracovišť, v případě prodloužení mimořádné situace bude třeba posílit zejména druhý termín v srpnu/září.

SZZ a obhajoby na KOCH:

Byly zrušeny vypsané termíny státních závěrečných zkoušek (SZZ) a stanovena jejich realizace ve dvou náhradních termínech:

1. Termín – konec června – začátek července – tento termín je povinný pro všechny studenty. (Studentům, kteří vzhledem k pandemii nestihnou včas vypracovat experimentální část práce, může být udělena výjimka obhajoby závěrečné práce až ve druhém termínu, s termínem musí souhlasit školitel.)

2. Termín – konec srpna – obhajoby prací, které nestihnou studenti vypracovat v prvním termínu / opravné termíny

Zápočet z BP nebo DIP4/DPIV – bývá obvykle udělen za odevzdání závěrečné práce. Letos vzhledem k situaci uděláme výjimku. Zápočet z těchto předmětů bude udělen po odevzdání souhrnu závěrečné práce v rozsahu A4, předpokládaným datem obhajoby (1. nebo 2. termín) a vše musí být podepsáno školitelem. Pokud bude obhajoba práce směřována až na srpnovým termín, musí být v práci výslovný souhlas školitele s obhajobou až v tomto druhém termínu. Tento souhrn prosím zašlete do 20.5.2020 doc. Souralovi (email: miroslav.soural@upol.cz), který rozhodne jako garant oboru BCHB a garant DIP4/DPIV o udělení zápočtů.

Termín odevzdání kvalifikačních prací zůstává 3 týdny před konáním SZZ.
    Přesné termíny budou stanoveny ihned, jakmile to bude možné, budete včas informováni