Katedra organické chemie » 29. listopadu 2020

Denní archiv: 29. listopadu 2020

Nabídka studijních programů

Katedra organické chemie garantuje bakalářský studijní program Bioorganická chemie a chemická biologie, na který po absolvování navazuje magisterský program stejného názvu Bioorganická chemie a chemická biologie. Program je určen studentům, kteří mají zájem o širší studium chemie se zaměřením na sloučeniny s biologickou aktivitou a potenciální aplikací v medicíně.

Bioorganická chemie a chemická biologie (Bc.)
    Bioorganická chemie a chemická biologie (NMgr.)

Tradičně také garantujeme navazující program Organická chemie, jehož obsahem je syntéza nových organických sloučenin, určování jejich struktury a vztahu mezi strukturou a reaktivitou, dále se zabývá poznáním principů a mechanismů chemických dějů, přípravou nových organických molekul s požadovanými vlastnostmi pro praktické využití a jejich aplikovatelností zejména s výstupem do farmacie, biologie, chemie polymerů a chemie nových materiálů.

Organická chemie (NMgr.)
    Detaily k přijímacímu řízení a vzorové testy