Katedra organické chemie » 11. listopadu 2019

Denní archiv: 11. listopadu 2019

6. 12. 2019 Den otevřených dveří

Naše katedra se tradičně připojuje ke Dni otevřených dveří na Univerzitě Palackého v Olomouci, který se koná dne 6. prosince 2019. Můžete navštívit naše laboratoře i učebny. Dále vám rádi zodpovíme dotazy k přijímacímu řízení na naše obory Bioorganická chemie a chemická biologie (Bc. NMgr.) i Organické chemie (NMgr.). Využijte jedinečnou příležitost setkat se nejen s našimi kolegy a vyučujícími, ale i studenty našich oborů. Praktické informace ke Dni otevřených dveří naleznete na stránkách UP.

Více o našich oborech:

Bioorganická chemie a chemická biologie (Bc.)
    Bioorganická chemie a chemická biologie (NMgr.)
    Organická chemie (NMgr.)

Detaily k přijímacímu řízení a vzorové testy

26. 11. 2019 Přednáška doc. Jaroslav Roh

V úterý 26. listopadu zveme na přednášku doc. Jaroslava Roha z Katedry organické a bioorganické chemie Farmaceutické fakulty Hradce Králové na téma: „Development and Structure-Activity Relationships of 3,5-Dinitrophenyl-Containing Heterocyclic Compounds as Anti-Tuberculosis Agents“. Přednáška se koná v učebně 3.016 v budově Přírodovědecké fakulty od 13 hodin.